Objavljeno: 09.06.2016.

03.Životopis na Njemačkom – OBAVEZNO POPUNITI

04.Primjer popunjavanja životopisa br.1

05.Primjer popunjavanja životopisa br.2

Dokumente: 01, 02, 03 popunjene poslati koordinatoru na e-mail:

zoranvrhovec@gmail.com

Nastavak EU radionica je u Utorak 14.06.2016.god., u 12.00 sati, na istom mjestu

Ponesite Osobne iskaznice i kemijske olovke

Objavljeno: 08.07.2016.

LISTA UČENIKA  ZA PROJEKT „AGRO LIFE EUROPA“

Ime

Prezime

Nemanja

Schuch

Božidar

Jagodić

Antonija

Debeljak

Ivana

Kešer

Božena

Bukal

Marina

Kamenjak

Ana

Gajski

LISTA VODITELJA  ZA PROJEKT „AGRO LIFE EUROPA“

Ime

Prezime

Ksenija

Košćak

Objavljeno: 05.07.2016.

AGRO LIFE EUROPA

Pozivam zainteresirane učenice i učenike naše škole da se prijave za projektne aktivnosti u projektu Agro LIFE Europa. Prijave je potrebno dostaviti koordinatoru Zoranu Vrhovec, mag.ing.agr., zaključno sa petkom 08.07.2016.,do 11.00.sati.

Objavljeno: 01.07.2016.

OBAVIJST

Zbog preklapanja u datumima (projektne aktivnosti i maturalno putovanje) pojedini kandidati koji su prošli prijave na osnovu kriterija za odabir potrebnog broja sudionika nisu u mogućnosti sudjelovati na projektnim aktivnostima. Umjesto njih raspisat će se prijave za nove kandidate.

Objavljeno: 13.06.2016.

AGRO LIFE EUROPA

Rezultati prijave na osnovu kriterija za odabir potrebnog broja sudionika

Agro LIFE Europa

Prijavilo se 11 (jedanaest) kandidata

Bodovna lista

Redni broj /

prioritet

Prezime i ime

Broj bodova

GRIVIĆ KATARINA

SENJAN MIHAELA

KOSTIHA IVONA

TOMAK EMANUEL

GAJSKI ANA

BAČANI LORENA

BUKAL BOŽENA

Prvih sedam kandidata zadovoljava kriterije prijave te mogu biti sudionici u provedbi Erasmus+ projekta „AgroLIFEEuropa“. U slučaju da netko od prvih sedam kandidata nije u mogućnosti pristupiti realizaciji projektnih aktivnosti, tada se lista pomiče za jedno mjesto (npr.kandidat br.3 odustane, tada kandidat br.4 postaje kandidat br.3, br.5 postaje br.4, br.6 postaje br.5 itd.).

Preostali kandidati također zadovoljavaju kriterije prijave te mogu biti sudionici u provedbi Erasmus+ projekta „AgroLIFEEuropa“ ukoliko netko od prvih sedam kandidata odustane, sukladno gore opisanom postupku.

BENJAK ANDREJA

TRBUS IVONA

KOVAČIĆ KARMELA

KAMENJAK MARINA

Objavljeno: 09.06.2016.

Projekt AGRO LIFE EUROPA

Natječaj  za prijavu  učenika zanimanja:

Poljoprivredni tehničar opći i  Poljoprivredni tehničar fitofarmaceut,

3 razred šk.god.2015./2016. u svrhu obavljanja stručne prakse u inozemstvu

Agencija za mobilnost i programe EU na temelju Odluke o dodjeli financijske potpore za projektne prijedloge u okviru Poziva na dostavu projektnih prijedloga za 2016. g. za program Erasmus+ - Ključna aktivnost 1 za područje strukovnog obrazovanja i osposobljavanja, rok 02.02.2016. godine prihvatila je projektni prijedlog konzorcija Srednje škole „Arboretum Opeka“,  Srednje gospodarske škole Križevci i Poljoprivredne i veterinarske škole Osijek,  pod nazivom AGRO LIFE EUROPA te nam odobrila financijsku potporu u iznosu od: 185.819,00 EUR.

U ovaj projekt uključit će se 86 učenika  od toga 7 učenika naše škole zanimanja;

Poljoprivredni tehničar-opći i Poljoprivredni tehničar-fitofarmaceut.

Projekt kreće sa realizacijom 1.06.2016 i završava 31.05.2017.

Natječaj  za prijavu  učenika u svrhu obavljanja stručne prakse u inozemstvu

Srednja gospodarska škola Križevci objavljuje natječaj  za prijavu učenika kojima će se dodijeliti financijska potpora za obavljanje stručne prakse u  inozemnim poduzećima i školama periodu školske godine 2015./2016. i tijekom školske godine 2016./2017.

Postupak izbora odvijat će se u dva kruga:

1. krug - prijava sudionika za odlazak na stručnu praksu u inozemnu ustanovu ili školu
2. krug - izbor kandidata/kandidatkinje za odlazak na stručnu praksu odabranih od Povjerenstva za izbor kandidata

Prije odlaska na stručnu praksu svi zainteresirani učenici moraju proći pripremne radionice, a prva Europass radionica održat će se  13.06.2016. od 09.00h, u info učionici (pored knjižnice).

Ciljevi Europass radionice:

- priprema učenika za prijavu za sudjelovanje u projektu

- kriteriji sudjelovanja i načini odabira učenika

- predstavljanje i upoznavanje Europass dokumenata - CV, mobilnost,jezična putovnica

- predstavljanje mogućnosti korištenja Europass dokumenata

- izrada Europass CV-a

Obrazac za prijavu možete u papirnatom obliku podići na europas radionici.

Prilikom prijave treba donesti osobnu iskaznicu i OIB.

Prijave sa životopisom za odlazak na stručnu praksu moraju biti dostavljene do utorka, 14.06. 2016., na prijavnom obrascu, a predaju se koordinatoru Vrhovec Zoranu,mag.ing.

Rezultati natječaja bit će objavljeni najkasnije 17.06.2016. na oglasnoj ploči u holu škole, Web (i facebook) stranici škole.

Rok žalbe je dva dana.

Ustanova koja je partner za provedbu praktične nastave je Hrvatski gospodarski savez iz Njemačke (Frankfurt), područje rada je Voćarstvo, a broj slobodnih mjesta je 7.

Koordinator; Zoran Vrhovec,mag.ing.