12.06.2016. VAŽNA OBAVIJEST ! Roditeljski
sastanak, a vezano za projekt EU '' Akvakultura +
ribe = hrana za odlazak učenika u Republiku Makedoniju održati će se u
PETAK, 17.6.2016. godine sa početkom u 18 sati u zgradi Srednje gospodarske škole
Križevci, M.Demerca 1.
Koordinator projekta |
Erasmus+, KA1, Akvakultura + ribe = hrana Sastanak je održan
8.06.2016. godine. Prisutni članovi: Dragica Bužić Josip Godek Gordan Bužić Dnevni red: 1.Utvrđivanje kriterija po kojima će se
prijavljeni učenici rangirati 2. Odabir učenika po raspisanom internom natječaju 1.
- obzirom na veliki broj prijavljenih
učenika, Povjerenstvo je donijelo odluku da se utvrde kriteriji po kojima će
se odabrati učenici za sudjelovanje u
projektu, - odabrati će
se 25 učenika i rangirati iznad crte - svi ostali
prijavljeni učenici će biti rangirani po istim kriterijima, i evidentirani od
broja 26. i u slučaju odustanka bilo kojeg od
učenika do broja 25.moći će sudjelovati u projektu (putovati u Makedoniju) - učenici
rangirani od broja 26. biti će uključeni u sve pred aktivnosti (radionice)
vezane za projekt Kriteriji
za odabir učenika: -
Opći uspjeh -
Uzorno
vladanje -
Zainteresiranost
za temu projekta -
Primjena ranije
stečenog znanja u nastavi -
Mogućnost
primjene stečenog znanja na vlastitom OPG-u i šire -
Aktivno
sudjelovanje u radu škole (redovito pohađanje teoretske i praktične nastave,
sudjelovanje u izvannastavnim aktivnostima…) -
Zastupljenost
oba spola -
Zastupljenost
učenika različitih smjerova (prioritet četverogodišnja usmjerenja –završni
razredi) |
2.Rang lista učenika za projekt Erasmus+,
KA1, Akvakultura + ribe = hrana
Br. |
Prezime
i ime učenika |
Razredni odjel |
Program |
1. |
Čuklić Maja |
3c |
Veterinarski
tehničar |
2. |
Bocij Nikolina |
3c |
Veterinarski tehničar |
3. |
Donć Kristina |
3c |
Veterinarski tehničar |
4. |
Štefović Monika |
3c |
Veterinarski tehničar |
5. |
Čeredar Ivana |
3c |
Veterinarski tehničar |
6. |
Imešek Ivana |
2c |
Veterinarski tehničar |
7. |
Tomašić Tijana |
2c |
Veterinarski tehničar |
8. |
Šegrt Romina |
2c |
Veterinarski tehničar |
9. |
Sučić Lucija |
2c |
Veterinarski tehničar |
10. |
Lončar Fabijan |
2c |
Veterinarski tehničar |
11. |
Horvat Luka |
2c |
Veterinarski tehničar |
12. |
Debeljak Domagoj |
2c |
Veterinarski tehničar |
13. |
Vučković Aleksandar |
3a |
Polj. tehničar
opći |
14. |
Bakšaj Luka |
3a |
Polj. tehničar
opći |
15. |
Škrnjug Antonija |
3a1 |
Polj. tehničar fitofarmaceut |
16. |
Tomak Emanuel |
3a1 |
Polj. tehničar fitofarmaceut |
17. |
Tot Klaudija |
3a1 |
Polj. tehničar fitofarmaceut |
18. |
Bošnjak Sara |
3a1 |
Polj. tehničar fitofarmaceut |
19. |
Strabić Tomislav |
3a1 |
Polj. tehničar fitofarmaceut |
20. |
Alapić Matija |
2a |
Polj. tehničar opći |
21. |
Drakšić Valentina |
2a |
Polj. tehničar opći |
22. |
Gegić Valentina |
2a1 |
Polj. tehničar fitofarmaceut |
23. |
Marenčić Ivan |
2a1 |
Polj. tehničar fitofarmaceut |
24. |
Mikec Josipa |
2a1 |
Polj. tehničar fitofarmaceut |
25. |
Šuka Dragana |
2a1 |
Polj. tehničar fitofarmaceut |
|
|
|
|
26. |
Gajski
Ana |
3a1 |
Polj. tehničar fitofarmaceut |
27. |
Pavuk Nikola |
2a1 |
Polj. tehničar fitofarmaceut |
28. |
Husajina Antonela |
2a1 |
Polj. tehničar fitofarmaceut |
29. |
Kovačić
Karmela |
3a1 |
Polj. tehničar fitofarmaceut |
30. |
Sabo Josipa |
3a1 |
Polj. tehničar fitofarmaceut |
31. |
Horvat
Barbara |
2a |
Polj. tehničar opći |
32. |
Debeljak
Antonija |
2g |
Polj.
gospodarstvenik |
33. |
Butković
Davor |
2g |
Polj.
gospodarstvenik |
34. |
Ferenčak Nikolina |
2a1 |
Polj. tehničar fitofarmaceut |
35. |
Vrhovec Mateja |
2a1 |
Polj. tehničar fitofarmaceut |
36.
|
Grivić Katarina |
3a1 |
Polj. tehničar fitofarmaceut |
37.
|
Senjan Mihaela |
3a1 |
Polj. tehničar fitofarmaceut |
38.
|
Marenčić Ivan |
3c |
Veterinarski
tehničar |
Povjerenstvo
za organizaciju i provedbu projekta Erasmus+, KA1, Akvakultura + ribe = hrana