Rezultat provedbe projekta:

Natječaj za prijavu učenika u svrhu obavljanja stručne prakse u inozemstvu kroz projekt

ODABERI SIR

Srednja gospodarska škola Križevci objavljuje natječaj  za prijavu učenika koji će obavljati stručnu praksu u  inozemnim poduzećima u periodu školske godine 2021./2022. i tijekom školske godine 2022./2023.. Pravo na prijavu imaju učenici škole!

Postupak izbora odvijat će se u dva kruga:

1. krugprijava sudionika

za odlazak na stručnu praksu u inozemnu ustanovu ili školu   do utorka 14.09.2021.god. do 12.00sati. (Prijavnicu – Motivacijsko pismo, zatražiti u Tajništvu škole)

2. krug - izbor kandidata/kandidatkinje za odlazak na stručnu praksu odabranih od Povjerenstva za izbor kandidata.

Prije odlaska na stručnu praksu svi zainteresirani učenici moraju proći pripremne radionice, a prva Europass radionica održat će se   prema sljedećem rasporedu: 15.09.2021.god. u 16.00h – Učionica „C –Zgrada“

UČENICI KOJI NE SUDJELUJU NA EUROPASS RADIONICI

GUBE PRAVO PRIJAVE NA PROJEKT!

Ciljevi Europass radionice:

• priprema učenika za prijavu za sudjelovanje u projektu
  • kriteriji sudjelovanja i načini odabira učenika
  • predstavljanje i upoznavanje Europass dokumenata - CV, mobilnost,jezična putovnica
  • predstavljanje mogućnosti korištenja Europass dokumenata
  • izrada Europass CV-a

Obrazac za prijavu možete preuzeti u papirnatom obliku na europas radionici.

• Prijave za odlazak na stručnu praksu moraju biti dostavljene na prijavnom obrascu, a predaju se za prof. Vrhovec Zorana u Tajništvo škole do utorka 14.09.2021.god. do 12.00sati.
  • Rezultati natječaja bit će objavljeni na oglasnoj ploči u holu škole, Web i facebook stranici škole.
  • Rok žalbe je jedan dan.

Popis inozemnih ustanova i škola te broj slobodnih mjesta nalazi se u tablici 1:

Tablica 1: Inozemne ustanove i škole i broj slobodnih mjesta

Države inozemnih ustanova i škola

Područje rada

Broj slobodnih mjesta