O Školskom športskom društvu

ŠKOLSKO ŠPORTSKO DRUŠTVO

Osim redovne nastave tjelesne i zdravstvene kulture u školi djeluje i školsko športsko društvo (ŠŠD) sa svojim športskim sekcijama. Rad ŠŠD se odvija u školskoj športskoj dvorani OŠ Ljudevita Modeca. Sekcije ŠŠD škole prilagođeni su interesima učenika i učenica naše škole.

Najveći interes pogotovo učenika je za nogometom, ali veliki interes učenici i učenice pokazuju i za rukomet, košarku, stolni tenis, atletiku i kros. To su ujedno i sekcije koje i djeluju u okviru ŠŠD naše škole.

Učenici članovi ŠŠD redovito dolaze na rad sekcija i isto tako su i redoviti sudionici svih natjecanja od nivoa škole, grada pa i više što ovisi o plasmanu na pojedinom natjecanju.

Može se reći da učenici u pojedinim sportovima do sada imaju i zapaženijih rezultata.

Iako zaokupljeni svojim svakodnevnim nastavnim obvezama, praktičnom nastavom i stručnom praksom, učenici i učenice naše škole velik dio svog slobodnog vremena rado odvajaju i za športske aktivnosti kroz sekcije ŠŠD naše škole.

VIŠE INFORMACIJA O RADU ŠKOLSKOG ŠPORTSKOG DRUŠTVA

f_o_jpg.jpgk_o_jpg.jpg